• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відзначення 70-ої річниці Великої Перемоги в школі.

Відзначення 70-ої річниці Великої Перемоги в школі.

2015-05-08

8 травня 2015 року у Ганно-Опанлинському НВК до Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Європі, присвячених пам'ятним датам історичних подій Другої Світової війни, відбувся мітинг пам'яті "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

Напередодні святкування члени гуртка "Юні музеєзнавці" (керівник Костиря Т.І.) з квітами, листами ветеранам і стилізованими червоними маками відвідали вдома людей похилого віку, дітей війни.

1

Мітинг пам'яті розпочався з Державного Гімну України та слів ведучих: "Пам'ять стій! Зупинись на хвилину! Серце замри! Це потрібно не мертвим - це потрібно живим!"

На початку урочистого заходу переглянули презентацію "Ніхто не забутий, ніщо не забуте...". Учні 3-6 та 9 класів декламували пронизливі вірші про війну, Перемогу та мир. Звучали пісні воєнних років і сучасні: "Фронтовики" 8 клас, "Свята Перемога" 10 клас, "Хай завжди буде сонце" 3 клас. На присутніх також чекали музичні композиції - "Я онука солдата", "Воїни світла" у виконанні Кузьмінової Наталії, учениці 10 класу.

14

78

Під час мітингу виступили вчитель історії Брова І.А. та керівник гуртка "Юні музеєзнавці" Костиря Т.І.

1215

На урочистості були запрошені нинішні захисники Вітчизни - учасники АТО Перець Віктор Олександрович та Пожидаєв Віталій Вікторович.

Учні школи поклали квіти до обеліска загиблим воїнам-односельчанам. Хвилиною пам'яті вшанували школярі та гості мітингу загиблих співвітчизників.

1

Завершився захід хвилюючою піснею "9 травня" яку виконав вчитель школи Зіборов Ю.В.

1

Зі стилізованими маками пам'яті, виготовленими власноруч напередодні Дня Великої Перемоги, учні школи пішли додому, щоб передати їх батькам та рідним.

2

Пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга Світова війна.

Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації.

Пам'ятаємо, що той, хто захищає пам'ять робить нас сильнішими.

Вона - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi