• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Урок пам'яті до 71-ої річниці депортації кримських татар

Урок пам'яті до 71-ої річниці депортації кримських татар

2015-05-18

1
18 травня - День боротьби за права кримсько-татарського народу. У Ганно-Опанлинському НВК з метою збереження історичної пам'яті, громадянського виховання, національного примирення для учнів 5-11 класів пройшов урок пам'яті присвячений 71-ій річниці депортації кримських татар і представників інших народів з території Криму.

Виховни захід "18.05.Пам'ятаємо." проведено у формі "усного журналу", який підготували учні 8-10 класів разом з учителем історії Бровою І.А. та педагогом-організатором Волощенко Т.В.

Зі вступним словом виступила вчитель історії Брова І.А. Вона розповіла про страшні і трагічні події життя та долі кримськотатарського населення - втрату рідної домівки, позбавлення рідної землі.

Урок розпочався зі слухання Гімну кримських татар. Одна за одною було переглянуто вісім сторінок "усного журналу". Учениці 8 класу Костиря Дарина, Педаш Тетяна, Ярошенко Юлія декламували поезії, виконали патріотичну пісню.

Пам'ять загиблих під час депортації школярі та вчителі вшанували хвилиною мовчання.

Кульмінацією заходу став перегляд документального фільму "Депортація кримських татар" про історію цього багатостраждального народу.

Вони позбавлені Батьківщини, але мають право на пам'ять!

Щоб не забути - треба пам'ятати!

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi