• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Екскурсія в місцевий краєзнавчий музей, на крупоцех та гостини в Ганно-Опанлинському НВК для вихованців Приазовської РСШ №1 «Азимут»

Екскурсія в місцевий краєзнавчий музей, на крупоцех та гостини в Ганно-Опанлинському НВК для вихованців Приазовської РСШ №1 «Азимут»

2015-06-09

/Files/images/P1050748.JPG

8 червня 2015 року місцевий краєзнавчий музей і крупоцех с. Ганно-Опанлинка, а також Ганно-Опанлинський НВК відвідали з навчальною екскурсією 17 вихованців, учнів 10 класу Приазовської РСШ І-ІІІ ст. № 1 «Азимут».

Відвідування краєзнавчого музею

У стінах краєзнавчого музею з метою виховання глибокої поваги і любові до Батьківщини та рідного краю була проведена екскурсія його директором Т.І. Костирєю, а також екскурсоводами – Надією Дорош та Іриною Скиданенко, ученицями 10 класу нашої школи.

/Files/images/DSC08351.JPG

Екскурсоводи ознайомили гостей з історією села, життям його односельчан у різні періоди, показали різноманітні предмети побуту та стенди експозицій музею. Відвідувачі мали змогу не лише почути розповіді про предмети, які були свідками історії. але й доторкнутися до них. Родзинкою екскурсії були забуті мелодії минулого століття, які лунали зі старовинного патефону, звуки якого проникли у серця школярів.

/Files/images/DSC08353.JPG

В атмосфері позитиву гості отримали нові враження та на згадку зробили пам’ятне фото.

Екскурсія на крупоцех

/Files/images/DSC08358.JPG

Продовжилася екскурсія відвідуванням крупоцех (директор Г.І. Скиданенко). Відвідувачі мали змогу ознайомитися з процесом переробітки зерна у крупи. Екскурсію провів Чуксін – менеджер з продажу.

/Files/images/DSC08363.JPG

На гостинах у школі

Учні завітали на гостини в Ганно-Опанлинський НВК. Десятикласників та їх класного керівника О.Л. Кунєву привітно зустріли директор школи О.І. Солянова. Хлопець та дівчина в українських костюмах, які за народним звичаєм завели їх до школи у супроводі пісні.

/Files/images/DSC08369.JPG

Для гостей була проведена екскурсія навчальними кабінетами школи, дитсадком та всіх запрошено на концерт «Я люблю свою країну!», підготовлений учнями школи разом з педагогом-організатором Т.В. Волощенко та вчителями Л.В. Каменською і Н.В. Рябошлик.

Початком заходу стала пісня «Лише у нас на Україні» у виконанні вчителя музики Н.В.Рябошлик та показ презентації про нашу рідну школу.

Учениці 3 класу Мар`яна Солянова, Олена Перепелиця та Анастасія Слісарчук розповіли вірші про Україну та виконали чудову пісню «Крок до зірок». «Молитву до України» прочитала Дарина Костиря, учениця 8 класу. Прозвучала на концерті й патріотична пісня «Буде Україна на землі» у виконанні учениці 5 класу Ганни Каменської. Катерина Альошина (5клас) та Ганна Каменська інсценували вірш О. Василенко « Я – українка».

/Files/images/P1050708.JPG

Було на святі місце українському гумору та жартівливим народним пісням. Гуморески Павла Глазового представили Мар`яна Солянова та Ганна Каменська. Музичну композицію « Ти ж мене підманула…» виконали учениця 3 класу Мар`яна Солянова та учень 7 класу Компанієць Артем. Гурт дівчат і хлопців 8 класу розважив присутніх піснею «Ой на горі два дубки…».

/Files/images/P1050712.JPG

Завершальною нотою концерту став танець з паперовими голубами у виконанні наймолодших учасників – вихованців дитячого садка «Сонечко» під пісню «Птицы, вы мои птицы..» ( вихователь І.Ю. Безносенко).

/Files/images/P1050718.JPG

Ведучими заходу були Дарина Костиря та Тетяна Педаш, учениці 8 класу.

Після екскурсій десятикласників було запрошено на частування.

/Files/images/P1050744.JPG

Виставка творчих робіт «Світ моїх фантазій»

У школі для гостей пройшла виставка творчих робіт наших учнів «Світ моїх фантазій», підготовлена вчителем трудового навчання А. В. Скиданенко.

/Files/images/P1050727.JPG

Експозиція виставки складалася з дивовижних робіт у різних художніх техніках виконання: бісероплетіння, макраме, вишивка хрестиком і бісером, народна лялька, орігамі, солоне тісто тощо.

/Files/images/P1050729.JPG

Серед робіт унікальні ікони, вишиті бісером ученицею 10 класу Валерією Перець та учнем 6 класу Олександром Жуком разом з мамою та роботи що приймали участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах виконані в техніці бісероплетіння та макраме Костирі Дарини, Калиниченко Валерії, барвисті вишивки Дорош Надії.

Кiлькiсть переглядiв: 364

Коментарi